مدیر کل روابط عمومی دانشگاه تهران منصوب شد

۲۳ مهر ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۱ کد : ۱۳۲۸۰ اخبار
تعداد بازدید:۱۲۱
با حکم رئیس دانشگاه تهران، دکتر عباس قنبری باغستان، استادیار دانشکده علوم اجتماعی به سمت مدیر کل روابط عمومی دانشگاه منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، در حکم دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران، خطاب به دکتر عباس قنبری باغستان آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به مدت سه سال به عنوان مدیرکل روابط عمومی دانشگاه تهران منصوب می‌شوید.‌‌‌‌‌‌‌
امید است با توکل به پروردگار متعال و همیاری دانشگاهیان فرهیخته، مؤمن و متعهد در انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیر محوله موفق و مؤید باشید. نظر به اهمیت و جایگاه علمی و اجتماعی دانشگاه تهران در دو سطح ملی و بین‌المللی، انتظار دارد با همکاری همه واحدهای دانشگاه از جمله حوزه‌های آموزشی، پژوهشی و فناوری، دانشجویی و فرهنگی در جهت معرفی دستاوردهای علمی دانشگاه به شیوه‌های مختلف و با استفاده از همه ظرفیت‌های رسانه‌ای درون و برون دانشگاهی گام‌های مؤثر و مستمرّ بردارید. در ضمن لازم است با رصد افکار عمومی، واحدهای مختلف دانشگاه را در تأمین نیازهای جامعه با توجه به اهتمام دانشگاه در اجرای مسئولیت‌های اجتماعی خود یاری رسانید.

نخستین گام ایجاد روابط عمومی در دانشگاه تهران با ایجاد «دایره روابط مطبوعاتی و امور تبلیغاتی» در سال ۱۳۲۵ برداشته شد و در سال ۱۳۸۹، ادارات کل حوزه ریاست و روابط عمومی با هم ادغام شد. با توجه به تغییر ساختار دانشگاه، اداره کل روابط عمومی با مسئولیت دکتر عباس قنبری باغستان و اداره کل حوزه ریاست با تصدی دکتر جمال موسوی به کار ادامه خواهد داد.

 


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.