نسخه دیجیتالی سالنامه آماری دانشگاه تهران منتشر شد

۱۰ دی ۱۳۹۹ | ۰۷:۳۴ کد : ۱۴۱۸۸ اخبار
تعداد بازدید:۹۵
روابط عمومی دانشگاه تهران: نسخه دیجیتالی سالنامه آماری دانشگاه تهران، سال ۱۳۹۸ از سوی اداره کل برنامه‌ریزی و تحول سازمانی منتشر شد.

بنا بر اعلام اداره کل برنامه‌ریزی و تحول سازمانی، به‌منظور کمک به تصمیم‌گیری هوشمندانه و تدوین برنامه‌های اثربخش جهت نیل به اهداف متعالی دانشگاه، هر ساله مجموعه‌ای از آخرین اطلاعات موجود در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی، دانشجویی و پرسنلی دانشگاه در قالب سالنامه آماری در حوزه معاونت طرح و برنامه، تهیه و در اختیار مدیران دانشگاه قرار می‌گیرد.
این نسخه دیجیتالی، با یک چکیده شامل آمار کلی دانشجویان ورودی و شاغل به تحصیل، فارغ‌التحصیلان، اعضای هیأت علمی و کارمندان آغاز و در بخش دیگر آن به تعاریف آماری در قالب واژه‌نامه پرداخته می‌شود.
همچنین در قالب پنج فصل شامل نگاهی گذرا بر تاریخچه، نمودار سازمانی ستاد و صف و برخی از مأموریت‌های ملی دانشگاه تهران، جایگاه بین‌المللی دانشگاه تهران در نظام‌های رتبه‌بندی بین‌المللی، گزیده آمار پژوهش و فناوری و برخی آمار مرتبط با پارک علم و فناوری، آمار تفصیلی دانشجویان ورودی، دانشجویان شاغل به تحصیل و دانش‌آموختگان، آمار تفصیلی اعضای هیأت علمی و آمار تفصیلی کارمندان موضوعات مربوط ارائه شده است.

برای دریافت نسخه دیجیتالی سالنامه آماری دانشگاه تهران، سال ۱۳۹۸ به این پیوند مراجعه شود.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.